Půjčka bez doložení příjmu ✅

Potřebujete půjčit peníze, ale nemáte dostatečně vysoký příjem? Hodila by se vám finanční pomoc, ale banky se k vám obrací zády? Nezoufejte, máme pro vás řešení! Třeba 20.000 Kč s měsíční splátkou již od 479 Kč s úrokem 12,26%. Stačí pouze vyplnit online formulář, který vám zabere jen několik málo minut. Peníze můžete získat obratem a mít je tak okamžitě k dispozici.

<
Šikovná půjčka bez starostí
Chci si půjčit:
1,000 Kč
200,000 Kč

Půjčit si nebylo nikdy snazší

Zvládnete to každý, stačí jen 3 kroky

Půjčka bez doložení příjmu ✅

Nemáte dostatečně vysoký příjem? Nezoufejte! Půjčka bez doložení příjmu vám pomůže.

Jestliže potřebujete půjčit peníze, je tu pro vás půjčka bez příjmu Šikulka. V případě, že jste např. zaměstnaný, ale nechcete si nechat z jakéhokoliv důvodu potvrdit příjem na mzdové účtárně, nezoufejte. Stačí doložit výplatní pásku a máte vyhráno. Šanci na získání finanční pomoci tak má prakticky každý, kdo dokáže splnit jednoduché podmínky.

Jak na půjčku bez příjmu?

Chcete vědět, jak to všechno funguje? Na samotném začátku před vámi stojí jeden velice jednoduchý úkol: stačí vyplnit online formulář. Ten najdete na oficiálních stránkách půjčky Šikulka. Vyplníte několik údajů potřebných k posouzení vaší žádosti a jejich zadání do formuláře vám nezabere více jak 5 minut času. Jakmile budete mít formulář vyplněný, kliknete na tlačítko odeslat a to je vše, co pro získání půjčky musíte udělat. Pak už jen počkáte na vyhodnocení žádosti, které probíhá obratem a zpravidla bývá vyřízeno do 15 minut od odeslání žádosti.

Jak probíhá vyplacení peněz?

V případě, že bude vaše žádost vyhodnocena kladně, můžete mít peníze k dispozici do několika minut. Na výběr máte ze dvou možností pro vyplacení: jednou z nich je odeslání peněz na váš bankovní účet, druhou pak vyplacení částky v hotovosti. Záleží čistě na vás, pro kterou variantu se rozhodnete. Vybírejte na základě toho, co je vám příjemnější a která možnost je pro vás pohodlnější. Šikulka je půjčka, kdy na peníze nemusíte čekat dlouhé dny či týdny a opravdu je máte po ruce velmi brzy, můžete pak s nimi naložit dle vlastního uvážení.

Jaké jsou podmínky pro sjednání?

Žadatelem o půjčku může být každý, komu již bylo 18 let a kdo má trvalý pobyt na území České republiky. Nezáleží na tom, zda je žadatelem o půjčku zaměstnanec, student, maminka na mateřské dovolené nebo důchodce. Tato půjčka nezohledňuje věk jako kritérium, podle kterého by schvalovala či naopak neschvalovala jednotlivé žádosti. Vzhledem k tomu, že se řadí mezi půjčky pro každého, mají šanci na získání úvěru i ti žadatelé, kteří třeba v minulosti měli nějaký vroubek u jiné společnosti. Proto se nebojte o půjčku zažádat, šance na schválení máte úplně stejné jako kterýkoli jiný žadatel.

Půjčka bez dolžení příjmu, která vás nepodrazí.

Šikulka patří mezi půjčky, které na své klienty nešijí žádné habaďůry. Neskrývá před vámi žádné skryté poplatky, naopak půjčku poskytuje zcela bez poplatku, což je jedna z jejích velkých výhod. Od samého začátku přesně víte, na čem jste. U této půjčky máte dokonce možnost odložit si až 4 měsíční splátky. Tato možnost slouží pro chvíle, kdy nebudete schopni dostát svým závazkům a z jakéhokoli důvodu půjčku splácet. Zkrátka jednoduše požádáte o odložení čtyř měsíčních splátek. Jakmile budete opět schopni splácet, vrátíte se k tradičním splátkám.


Reprezentativní příklad: Půjčka ve výši 20 000 Kč se splatností 60 měsíců: RPSN 13% ( RPSN = roční procentní sazba nákladů - procetuální údaj, který v sobě zahrnuje naprosto veškeré možné poplatky. Více info např. zde ) úroková sazba 12,26% p.a ( p.a. = Per annum - znamená "za rok" ), měsíční splátka 479 Kč, celkem zaplatíte 28 740 Kč. Maximální RPSN 13,85%. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 1.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 198 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.

V případě, že se ocitnete v prodlení se splácením jakékoliv Splátky nebo její části, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den, který následuje po dni, kdy se Zákazník ocitl v prodlení se splacením Splátky nebo její části, a to až do 30. dne trvajícího prodlení. Přesahuje-li doba Vašeho prodlení s úhradou Splátky nebo její části 30 dnů, ne však více než 60 dnů, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den následující po 30. dni do 60. dne trvajícího prodlení. Tyto informace mají pouze informativní charakter, výsledná skutečnost se řídí ustanovením § 122 odst. 2 věty první zákona o spotřebitelském úvěru.

Prověřeno zákazníky

Půjčka Šikulka má průměrné hodnocení 4.7/5.0

 • Chybělo mi na doplacení nájmu. Tady jsem získal první půjčku 5.000 Kč bez úroku. Děkuji za pomoc!

  5 000 Kč
  Lukáš V. 51 let
 • V bance mi odmítli půjčit zrovna když jsem peníze nutně potřebovala. Tady mi vše vyřídili rychle a bez zbytečných průtahů jsem peníze obdržela i s dobrým úrokem.

  60 000 Kč
  Marta D. 49 let
 • Moc mi pomohla možnost si odložit 4 splátky, když jsem přišel o práci. Děkuji vám a tuto půjčku doporučuji i pro jasné podmínky.

  40 000 Kč
  Karel P. 31 let
 • Využil jsem této půjčky k nákupu nového televizoru a mohu ji doporučit. Splátky mě nezatěžují a půjčku mohu kdykoliv zdarma splatit.

  20 000 Kč
  Jindřich V. 42 let

Co Vás nejčastěji zajímá?

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 200.000 Kč se splátkami od 350 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.
Reprezentativní příklad: Výše úvěru 10 000 Kč, roční úroková sazba 14,88 %, RPSN 15,94 %, celkem zaplatíte 10 806 Kč. Jednotlivé po sobě jdoucí měsíční splátky: 957 Kč, 947 Kč, 937 Kč, 926 Kč, 916 Kč, 906 Kč, 895 Kč, 885 Kč, 875 Kč, 864 Kč, 854 Kč a 844 Kč. Splátky a částka, kterou celkem zaplatíte, jsou matematicky zaokrouhleny. Uvedené hodnoty platí za předpokladu čerpání celé výše úvěru okamžitě, bezhotovostně, v plné výši, při výše uvedené úrokové sazbě a bez poplatku, při poskytnutí revolvingového úvěru na období jednoho roku a splacení ve 12 měsíčních splátkách se stejnou výší jistiny. Maximální výše RPSN nepřesáhne 31,73%. Reprezentativní příklad od našeho partnera, společnosti Home Credit a.s. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.
Důsledky nedodržení závazků. V případě prodlení nebo jiného neplnění povinností z úvěrové smlouvy je oprávnění po vás požadovat smluvní pokuty a jiné sankce vyplývající z úvěrových smluv a úvěrových podmínek jednotlivých poskytovatelů.