SMS půjčka bez složitých podmínek

Hledáte jednoduchou půjčku, která si nezakládá na složitém procesu schvalování? SMS půjčka je v tom případě jasná volba! K jejímu sjednání totiž potřebujete pouze váš mobilní telefon a přístup k internetu. Na stránkách půjčky Šikulka pak vyplníte formulář s žádostí, který odešlete k okamžitému schvalování. Vše vyřídíte z pohodlí vašeho domova, nebo prakticky odkudkoli, kde se s mobilním telefonem připojíte k internetu.

Šikovná půjčka bez starostí
Chci si půjčit:
1,000 Kč
100,000 Kč

Půjčit si nebylo nikdy snazší

Zvládnete to každý, stačí jen 3 kroky

SMS půjčka bez složitých podmínek

V čem spočívají SMS půjčky?

Zajímá vás, co jsou SMS půjčky? Jak fungují? Co je potřeba pro jejich získání? Nebo třeba jaké mají podmínky a zda je vůbec dokážete splnit? Půjčka Šikulka spadá mezi velice oblíbené SMS půjčky bez registru. Pro její získání nemusíte podstupovat složitý a zdlouhavý proces, který by zahrnoval například potupné osobní schůzky s poskytovatelem půjčky. Stačí vyplnit online formulář, který najdete na oficiálních stránkách této půjčky a který můžete hravě vyplnit i prostřednictvím vašeho mobilního telefonu. Vyplnění formuláře žádosti je prvním a nedílným krokem, který je potřeba pro získání půjčky - bez vyplněného a odeslaného formuláře vám nemůže být půjčka poskytnuta.

Podmínky pro schválení půjčky nejsou složité

Šikulka je SMS půjčka bez registru, z čehož jasně plyne, že během schvalování žádosti neprověřuje, zda se žadatel nachází v některém z registru dlužníků. Máte-li z minulosti nějaký vroubek, díky kterému teď vaše jméno figuruje v Solusu nebo v některém z dalších nechvalně známých registrů, nemusíte se bát, že byste právě díky této zkušenosti ztratili své šance na získání půjčky Šikulka. Ta pro všechny žadatele nabízí stejné podmínky a nerozlišuje klienty na základě toho, zda jsou či nejsou v registru. Mezi podmínky, které jsou nezbytné pro zařazení žádosti žadatele do procesu schvalování, patří dosažení plnoletosti - žádat tak mohou pouze ti, kterým již bylo 18 let. Další podmínkou je trvalý pobyt na území České republiky. A to je vše, nic dalšího splňovat nemusíte. Žádosti jsou pak posuzovány zcela individuálně.

Půjčka pro každého

Ať už jste maminka na mateřské dovolené, student nebo třeba důchodce - SMS půjčka ihned pro každého je dostupná i pro vás. Šikulka nedělá rozdíly mezi žadateli a férové podmínky nabízí opravdu každému. Půjčit si můžete částku od 1000 Kč do 100 000 Kč. Nejste nuceni dokládat svůj měsíční příjem, což je další příjemná třešinka na dortu. Požadovanou částku zadáváte již při vyplňování formuláře žádosti a záleží jen na vás, o kolik se rozhodnete požádat.

Rychlé vyřízení a peníze obratem k odeslání

Možná si teď pokládáte otázku, jak dlouho trvá proces schvalování a za jak dlouho budete mít peníze k dispozici. Nebankovní SMS půjčka bez registruvás nenechá dlouho čekat na rozhodnutí. Po odeslání vyplněného formuláře jste automaticky zařazeni do procesu schvalování. Pokud bude vaše žádost vyhodnocena kladně, proběhne okamžité schválení. Budete vyrozuměni v sms, že byla vaše žádost schválena a peníze tak můžete mít již do 15 minut k dispozici. Na výběr máte ze dvou variant vyplácení. Buď můžete dát přednost zaslání peněz na účet, nebo si částku necháte vyplatit v hotovosti na ruku. Záleží jen na vás, která možnost je pro vás pohodlnější a které z nich dáte přednost.

Zcela bez poplatku a skrytých sankcí

Další výhodou půjčky Šikulka je vyřízení bez poplatku, což znamená, že nebudete nuceni nic platit. Nemusíte posílat registrační poplatek sloužící pro ověření účtu a nečekají vás ani žádná nepříjemná překvapení v podobě skrytých sankcí. Žádost o půjčku i její vyřízení ihned online je tak zcela zdarma, stejně tak i poskytnutí peněz. Třešničkou na dortu je rychlá výplata peněz, se kterými můžete naložit dle vlastního uvážení.

Prověřeno zákazníky

Půjčka Šikulka má průměrné hodnocení 4.7/5.0

 • Chybělo mi na doplacení nájmu. Tady jsem získal první půjčku 5.000 Kč bez úroku. Děkuji za pomoc!

  5 000 Kč
  Lukáš V. 51 let
 • Využil jsem této půjčky k nákupu nového televizoru a mohu ji doporučit. Splátky mě nezatěžují a půjčku mohu kdykoliv zdarma splatit.

  20 000 Kč
  Jindřich V. 42 let
 • Vyplnil jsem žádost na 40.000 Kč a dokládal jenom OP a výpis z účtu. Trvalo to asi hodinu a půjčka byla schválena. Za tu rychlost opravdu děkuji.

  40 000 Kč
  Milan Č. 27 let
 • Moc mi pomohla možnost si odložit 4 splátky, když jsem přišel o práci. Děkuji vám a tuto půjčku doporučuji i pro jasné podmínky.

  40 000 Kč
  Karel P. 31 let

Co Vás nejčastěji zajímá?