SMS půjčka bez složitých podmínek ✅

Hledáte jednoduchou půjčku, která si nezakládá na složitém procesu schvalování? SMS půjčka je v tom případě jasná volba! K jejímu sjednání totiž potřebujete pouze váš mobilní telefon a přístup k internetu. Na stránkách půjčky Šikulka pak vyplníte formulář s žádostí, který odešlete k okamžitému schvalování. Vše vyřídíte z pohodlí vašeho domova, nebo prakticky odkudkoli, kde se s mobilním telefonem připojíte k internetu.

Šikovná půjčka bez starostí
Chci si půjčit:
1,000 Kč
100,000 Kč

Půjčit si nebylo nikdy snazší

Zvládnete to každý, stačí jen 3 kroky

SMS půjčka bez složitých podmínek ✅

V čem spočívají SMS půjčky?

Zajímá vás, co je to SMS půjčka? Jak funguje? Co je potřeba pro její získání? Nebo třeba jaké má podmínky a zda je vůbec dokážete splnit? Tzv. mobil půjčka Šikulka spadá mezi velice oblíbené SMS půjčky bez nahlížení do registru. Pro její získání nemusíte podstupovat složitý a zdlouhavý proces, který by zahrnoval například potupné osobní schůzky s poskytovatelem půjčky. Stačí vyplnit online formulář, který najdete na oficiálních stránkách této půjčky a který můžete hravě vyplnit i prostřednictvím vašeho mobilního telefonu. Vyplnění formuláře žádosti je prvním a nedílným krokem, který je potřeba pro získání půjčky - bez vyplněného a odeslaného formuláře vám nemůže být půjčka poskytnuta.

Podmínky pro schválení mobil půjčky nejsou složité

Šikulka je SMS půjčka bez registru, z čehož jasně plyne, že během schvalování žádosti neprověřuje, zda se žadatel nachází v některém z registru dlužníků. Máte-li z minulosti nějaký vroubek, díky kterému teď vaše jméno figuruje v Solusu nebo v některém z dalších nechvalně známých registrů, nemusíte se bát, že byste právě díky této zkušenosti ztratili své šance na získání půjčky. Ta pro všechny žadatele nabízí stejné podmínky a nerozlišuje klienty na základě toho, zda jsou či nejsou v registru. Mezi podmínky, které jsou nezbytné pro zařazení žádosti žadatele do procesu schvalování, patří dosažení plnoletosti - žádat tak mohou pouze ti, kterým již bylo 18 let. Další podmínkou je trvalý pobyt na území České republiky a mít jakýkoliv příjem. A to je vše, nic dalšího splňovat nemusíte. Žádosti jsou pak posuzovány zcela individuálně. O první půjčku si požádejte prostřednictvím našeho formuláře. Pro získání další půjčky pak již stačí zaslat sms zprávu ve správném formátu, který obdržíte spolu se smlouvou o půjčce.

Půjčka pro každého

Ať už jste maminka na mateřské dovolené, student nebo třeba důchodce - SMS půjčka je dostupná ihned i pro vás. Šikulka nedělá rozdíly mezi žadateli a férové podmínky nabízí opravdu každému. Půjčit si můžete částku od 1000 Kč do 100 000 Kč. Nejste nuceni dokládat svůj měsíční příjem, což je další příjemná třešinka na dortu. Požadovanou částku zadáváte již při vyplňování formuláře žádosti a záleží jen na vás, o kolik se rozhodnete požádat.

Rychlé vyřízení sms půjčky a peníze obratem k odeslání

Možná si teď pokládáte otázku, jak dlouho trvá proces schvalování a za jak dlouho budete mít peníze k dispozici. Nebankovní SMS půjčka bez registru vás nenechá dlouho čekat na rozhodnutí. Po odeslání vyplněného formuláře jste automaticky zařazeni do procesu schvalování. Pokud bude vaše žádost vyhodnocena kladně, proběhne okamžité schválení. Budete vyrozuměni v sms, že byla vaše žádost schválena a peníze tak můžete mít již do 15 minut k dispozici. Na výběr máte ze dvou variant vyplácení. Buď můžete dát přednost zaslání peněz na účet, nebo si částku necháte vyplatit v hotovosti na ruku. Záleží jen na vás, která možnost je pro vás pohodlnější a které z nich dáte přednost.

Půjčka je zcela bez poplatku a skrytých sankcí

Další výhodou půjčky Šikulka je vyřízení bez poplatku, což znamená, že nebudete nuceni nic platit. Nemusíte posílat registrační poplatek sloužící pro ověření účtu a nečekají vás ani žádná nepříjemná překvapení v podobě skrytých sankcí. Žádost o půjčku i její vyřízení online je tak zcela zdarma, stejně tak i poskytnutí peněz. Třešničkou na dortu je rychlá výplata peněz, se kterými můžete naložit dle vlastního uvážení.

Prověřeno zákazníky

Půjčka Šikulka má průměrné hodnocení 4.7/5.0

 • Jako maminka na mateřské dovolené občas potřebuji vypůjčit menší částku. Půjčuji si tady opakovaně a vždy bez problému.

  2 000 Kč
  Martina O. 23 let
 • Využil jsem této půjčky k nákupu nového televizoru a mohu ji doporučit. Splátky mě nezatěžují a půjčku mohu kdykoliv zdarma splatit.

  20 000 Kč
  Jindřich V. 42 let
 • V bance mi odmítli půjčit zrovna když jsem peníze nutně potřebovala. Tady mi vše vyřídili rychle a bez zbytečných průtahů jsem peníze obdržela i s dobrým úrokem.

  60 000 Kč
  Marta D. 49 let
 • Moc mi pomohla možnost si odložit 4 splátky, když jsem přišel o práci. Děkuji vám a tuto půjčku doporučuji i pro jasné podmínky.

  40 000 Kč
  Karel P. 31 let

Co Vás nejčastěji zajímá?

Reprezentativní příklad: Půjčka ve výši 20 000 Kč se splatností 60 měsíců: RPSN 13% ( RPSN = roční procentní sazba nákladů - procetuální údaj, který v sobě zahrnuje naprosto veškeré možné poplatky. Více info např. zde ) úroková sazba 12,26% p.a ( p.a. = Per annum - znamená "za rok" ), měsíční splátka 479 Kč, celkem zaplatíte 28 740 Kč. Maximální RPSN 13,85%. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.
Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 1.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 198 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.
V případě, že se ocitnete v prodlení se splácením jakékoliv Splátky nebo její části, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den, který následuje po dni, kdy se Zákazník ocitl v prodlení se splacením Splátky nebo její části, a to až do 30. dne trvajícího prodlení. Přesahuje-li doba Vašeho prodlení s úhradou Splátky nebo její části 30 dnů, ne však více než 60 dnů, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den následující po 30. dni do 60. dne trvajícího prodlení. Tyto informace mají pouze informativní charakter, výsledná skutečnost se řídí ustanovením § 122 odst. 2 věty první zákona o spotřebitelském úvěru.