SMS půjčka bez složitých podmínek ✅

Hledáte jednoduchou půjčku, která si nezakládá na složitém procesu schvalování? SMS půjčka je v tom případě jasná volba! K jejímu sjednání totiž potřebujete pouze váš mobilní telefon a přístup k internetu. Na stránkách půjčky Šikulka pak vyplníte formulář s žádostí, který odešlete k okamžitému schvalování. Vše vyřídíte z pohodlí vašeho domova, nebo prakticky odkudkoli, kde se s mobilním telefonem připojíte k internetu.

<
Šikovná půjčka bez starostí
Chci si půjčit:
1,000 Kč
200,000 Kč

Půjčit si nebylo nikdy snazší

Zvládnete to každý, stačí jen 3 kroky

SMS půjčka bez složitých podmínek ✅

V čem spočívají SMS půjčky?

Zajímá vás, co je to SMS půjčka? Jak funguje? Co je potřeba pro její získání? Nebo třeba jaké má podmínky a zda je vůbec dokážete splnit? Tzv. mobil půjčka Šikulka spadá mezi velice oblíbené SMS půjčky bez nahlížení do registru. Pro její získání nemusíte podstupovat složitý a zdlouhavý proces, který by zahrnoval například potupné osobní schůzky s poskytovatelem půjčky. Stačí vyplnit online formulář, který najdete na oficiálních stránkách této půjčky a který můžete hravě vyplnit i prostřednictvím vašeho mobilního telefonu. Vyplnění formuláře žádosti je prvním a nedílným krokem, který je potřeba pro získání půjčky - bez vyplněného a odeslaného formuláře vám nemůže být půjčka poskytnuta.

Podmínky pro schválení mobil půjčky nejsou složité

Šikulka je SMS půjčka bez registru, z čehož jasně plyne, že během schvalování žádosti neprověřuje, zda se žadatel nachází v některém z registru dlužníků. Máte-li z minulosti nějaký vroubek, díky kterému teď vaše jméno figuruje v Solusu nebo v některém z dalších nechvalně známých registrů, nemusíte se bát, že byste právě díky této zkušenosti ztratili své šance na získání půjčky. Ta pro všechny žadatele nabízí stejné podmínky a nerozlišuje klienty na základě toho, zda jsou či nejsou v registru. Mezi podmínky, které jsou nezbytné pro zařazení žádosti žadatele do procesu schvalování, patří dosažení plnoletosti - žádat tak mohou pouze ti, kterým již bylo 18 let. Další podmínkou je trvalý pobyt na území České republiky a mít jakýkoliv příjem. A to je vše, nic dalšího splňovat nemusíte. Žádosti jsou pak posuzovány zcela individuálně. O první půjčku si požádejte prostřednictvím našeho formuláře. Pro získání další půjčky pak již stačí zaslat sms zprávu ve správném formátu, který obdržíte spolu se smlouvou o půjčce.

Půjčka pro každého

Ať už jste maminka na mateřské dovolené, student nebo třeba důchodce - SMS půjčka je dostupná ihned i pro vás. Šikulka nedělá rozdíly mezi žadateli a férové podmínky nabízí opravdu každému. Půjčit si můžete částku od 1000 Kč do 100 000 Kč. Nejste nuceni dokládat svůj měsíční příjem, což je další příjemná třešinka na dortu. Požadovanou částku zadáváte již při vyplňování formuláře žádosti a záleží jen na vás, o kolik se rozhodnete požádat.

Rychlé vyřízení sms půjčky a peníze obratem k odeslání

Možná si teď pokládáte otázku, jak dlouho trvá proces schvalování a za jak dlouho budete mít peníze k dispozici. Nebankovní SMS půjčka bez registru vás nenechá dlouho čekat na rozhodnutí. Po odeslání vyplněného formuláře jste automaticky zařazeni do procesu schvalování. Pokud bude vaše žádost vyhodnocena kladně, proběhne okamžité schválení. Budete vyrozuměni v sms, že byla vaše žádost schválena a peníze tak můžete mít již do 15 minut k dispozici. Na výběr máte ze dvou variant vyplácení. Buď můžete dát přednost zaslání peněz na účet, nebo si částku necháte vyplatit v hotovosti na ruku. Záleží jen na vás, která možnost je pro vás pohodlnější a které z nich dáte přednost.

Půjčka je zcela bez poplatku a skrytých sankcí

Další výhodou půjčky Šikulka je vyřízení bez poplatku, což znamená, že nebudete nuceni nic platit. Nemusíte posílat registrační poplatek sloužící pro ověření účtu a nečekají vás ani žádná nepříjemná překvapení v podobě skrytých sankcí. Žádost o půjčku i její vyřízení online je tak zcela zdarma, stejně tak i poskytnutí peněz. Třešničkou na dortu je rychlá výplata peněz, se kterými můžete naložit dle vlastního uvážení.

Prověřeno zákazníky

Půjčka Šikulka má průměrné hodnocení 4.7/5.0

 • Moc mi pomohla možnost si odložit 4 splátky, když jsem přišel o práci. Děkuji vám a tuto půjčku doporučuji i pro jasné podmínky.

  40 000 Kč
  Karel P. 31 let
 • Změnila jsem zaměstnání a zde mi půjčili. Hodně mi to pomohlo v začátku a nyní jsem již půjčku splatila a jako dobrý klient si za lepších podmínek mohu vzít další.

  10 000 Kč
  Pavlína E. 26 let
 • Vyplnil jsem žádost na 40.000 Kč a dokládal jenom OP a výpis z účtu. Trvalo to asi hodinu a půjčka byla schválena. Za tu rychlost opravdu děkuji.

  40 000 Kč
  Milan Č. 27 let
 • Využil jsem této půjčky k nákupu nového televizoru a mohu ji doporučit. Splátky mě nezatěžují a půjčku mohu kdykoliv zdarma splatit.

  20 000 Kč
  Jindřich V. 42 let

Co Vás nejčastěji zajímá?

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 200.000 Kč se splátkami od 350 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.
Reprezentativní příklad: Výše úvěru 10 000 Kč, roční úroková sazba 14,88 %, RPSN 15,94 %, celkem zaplatíte 10 806 Kč. Jednotlivé po sobě jdoucí měsíční splátky: 957 Kč, 947 Kč, 937 Kč, 926 Kč, 916 Kč, 906 Kč, 895 Kč, 885 Kč, 875 Kč, 864 Kč, 854 Kč a 844 Kč. Splátky a částka, kterou celkem zaplatíte, jsou matematicky zaokrouhleny. Uvedené hodnoty platí za předpokladu čerpání celé výše úvěru okamžitě, bezhotovostně, v plné výši, při výše uvedené úrokové sazbě a bez poplatku, při poskytnutí revolvingového úvěru na období jednoho roku a splacení ve 12 měsíčních splátkách se stejnou výší jistiny. Maximální výše RPSN nepřesáhne 31,73%. Reprezentativní příklad od našeho partnera, společnosti Home Credit a.s. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.
Důsledky nedodržení závazků. V případě prodlení nebo jiného neplnění povinností z úvěrové smlouvy je oprávnění po vás požadovat smluvní pokuty a jiné sankce vyplývající z úvěrových smluv a úvěrových podmínek jednotlivých poskytovatelů.