Online půjčka ✅

Potřebujete půjčit peníze, ale banka se k vám obrátila zády? Řešením může být naše rychlá nebankovní půjčka online, která se snaží pomoci většině žadatelů. Půjčka nabízí férové podmínky pro všechny, lze ji sjednat pohodlně online a vyřízení probíhá automaticky. Žadatele nehází do jednoho pytle. Stačí vyplnit online formulář žádosti, do kterého zadáte základní údaje a jednoduše odešlete.

<
Šikovná půjčka bez starostí
Chci si půjčit:
1,000 Kč
200,000 Kč

Půjčit si nebylo nikdy snazší

Zvládnete to každý, stačí jen 3 kroky

Online půjčka ✅

Pohodlné vyřízení online půjčky z domova

Pokud uvažujete nad sjednáním půjčky, možná vás od tohoto rozhodnutí odrazuje nepříjemná povinnost v podobě schůzky s poskytovatelem půjčky. Tyto schůzky jsou často pro klienty ponižující, nehledě na to, že se mohou protáhnout díky nutnému papírování. U online půjčky bez registru se nemusíte obávat osobních schůzek, protože vše pohodlně vyřídíte přímo z domova, aniž byste museli kamkoli chodit. Stačí vyplnit online formulář žádosti, do kterého zadáte základní údaje a jednoduše odešlete.

Peníze snadno a rychle

Pokud potřebujete půjčit peníze, pak je pro vás zpravidla důležité, za jak dlouho je v případě schválení žádosti dostanete. Nabízí-li nebankovní půjčka schválení online ihned, je vaše žádost zařazena do procesu schvalování okamžitě po jejím odeslání. V případě, že vaše žádost bude vyhodnocena kladně, můžete získat peníze již do 15 minut od doby, kdy jste po vyplnění online formuláře klikli na tlačítko odeslat. Pak už jen záleží na vašem rozhodnutí, zda si peníze necháte zaslat na bankovní účet nebo vyplatit v hotovosti. V případě rychlé online půjčky Šikulka jsou možné obě varianty.

Pro koho je online půjčka vhodná?

Zajímá vás, pro koho je nebankovní půjčka Šikulka vhodná? Tato online půjčka je určena pro všechny žadatele, kteří dovršili věk 18 let. Zažádat tak o ni může každý plnoletý, bez ohledu na to, zda se bude jednat o zaměstnance, maminku na mateřské dovolené, studenta nebo důchodce. Další podmínkou pro sjednání půjčky je trvalé bydliště V České republice. Pokud tato kritéria, která nejsou nikterak složitá a nepředstavují proto kdovíjakou překážku, splňujete, pak neváhejte a vyplňte online formulář, na jehož základě projde vaše žádost procesem schvalování. Peníze tak můžete mít již dnes k dispozici.

Kolik si můžete půjčit online?

Můžete získat online půjčku v rozmezí od 1 000 až do 200 000 korun. Záleží tedy jen na vás, jak vysokou sumu potřebujete. Zažádat můžete o kteroukoli částku v tomto rozmezí, záležet bude na schválení konkrétní žádosti. Půjčka Šikulka se vás neptá, na co peníze využijete. Nemusíte se proto z ničeho zodpovídat, peníze budou po schválení vaše a je jedno, jak se s nimi rozhodnete naložit.

Výhody nebankovní půjčky online

Nebankovní online půjčka je vyplacena ihned na účet a zakládá si na férovém jednání. Nemusíte se proto obávat žádných skrytých poplatků ani nečitelných podmínek ukrytých kdesi dole pod čarou. Od samého začátku víte, na čem jste, a podmínky se po celou dobu trvání půjčky nemění. To je jedna z největších výhod, kterými se půjčka Šikulka může pyšnit. Dalším bodem k dobru je skutečnost, že si můžete zdarma odložit až 4 měsíční splátky, pokud se dostanete do finanční tísně. Každý se může dostat do problémů způsobených například ztrátou zaměstnání nebo nečekaným úrazem, který mu znemožní pravidelné splácení svých závazků. Ani v tomto případě od nebankovní půjčky neočekávejte, že by vám hodila klacky pod nohy. Splátky nebankovní půjčky Šikulka si jednoduše zdarma odložíte a to až na dobu čtyř měsíců, během kterých jistě dokážete dát věci popořádku. Pak se vrátíte zpět k pravidelnému splácení. Stačí vyplnit online formulář žádosti, do kterého zadáte základní údaje a půjčka je vaše.


Reprezentativní příklad: Půjčka ve výši 20 000 Kč se splatností 60 měsíců: RPSN 13% ( RPSN = roční procentní sazba nákladů - procetuální údaj, který v sobě zahrnuje naprosto veškeré možné poplatky. Více info např. zde ) úroková sazba 12,26% p.a ( p.a. = Per annum - znamená "za rok" ), měsíční splátka 479 Kč, celkem zaplatíte 28 740 Kč. Maximální RPSN 13,85%. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 1.000 Kč do 200.000 Kč se splátkami od 198 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.

V případě, že se ocitnete v prodlení se splácením jakékoliv Splátky nebo její části, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den, který následuje po dni, kdy se Zákazník ocitl v prodlení se splacením Splátky nebo její části, a to až do 30. dne trvajícího prodlení. Přesahuje-li doba Vašeho prodlení s úhradou Splátky nebo její části 30 dnů, ne však více než 60 dnů, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den následující po 30. dni do 60. dne trvajícího prodlení. Tyto informace mají pouze informativní charakter, výsledná skutečnost se řídí ustanovením § 122 odst. 2 věty první zákona o spotřebitelském úvěru.

Prověřeno zákazníky

Půjčka Šikulka má průměrné hodnocení 4.7/5.0

 • Vyplnil jsem žádost na 40.000 Kč a dokládal jenom OP a výpis z účtu. Trvalo to asi hodinu a půjčka byla schválena. Za tu rychlost opravdu děkuji.

  40 000 Kč
  Milan Č. 27 let
 • Změnila jsem zaměstnání a zde mi půjčili. Hodně mi to pomohlo v začátku a nyní jsem již půjčku splatila a jako dobrý klient si za lepších podmínek mohu vzít další.

  10 000 Kč
  Pavlína E. 26 let
 • Využil jsem této půjčky k nákupu nového televizoru a mohu ji doporučit. Splátky mě nezatěžují a půjčku mohu kdykoliv zdarma splatit.

  20 000 Kč
  Jindřich V. 42 let
 • Jako maminka na mateřské dovolené občas potřebuji vypůjčit menší částku. Půjčuji si tady opakovaně a vždy bez problému.

  2 000 Kč
  Martina O. 23 let

Co Vás nejčastěji zajímá?

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 200.000 Kč se splátkami od 350 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.
Reprezentativní příklad: Výše úvěru 10 000 Kč, roční úroková sazba 14,88 %, RPSN 15,94 %, celkem zaplatíte 10 806 Kč. Jednotlivé po sobě jdoucí měsíční splátky: 957 Kč, 947 Kč, 937 Kč, 926 Kč, 916 Kč, 906 Kč, 895 Kč, 885 Kč, 875 Kč, 864 Kč, 854 Kč a 844 Kč. Splátky a částka, kterou celkem zaplatíte, jsou matematicky zaokrouhleny. Uvedené hodnoty platí za předpokladu čerpání celé výše úvěru okamžitě, bezhotovostně, v plné výši, při výše uvedené úrokové sazbě a bez poplatku, při poskytnutí revolvingového úvěru na období jednoho roku a splacení ve 12 měsíčních splátkách se stejnou výší jistiny. Maximální výše RPSN nepřesáhne 31,73%. Reprezentativní příklad od našeho partnera, společnosti Home Credit a.s. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.
Důsledky nedodržení závazků. V případě prodlení nebo jiného neplnění povinností z úvěrové smlouvy je oprávnění po vás požadovat smluvní pokuty a jiné sankce vyplývající z úvěrových smluv a úvěrových podmínek jednotlivých poskytovatelů.