Rychlá půjčka vyplacena ihned nedělá rozdíly mezi žadateli. ✅

Máte záznam v registru dlužníků? Stali jste se v očích banky nespolehlivými žadateli, kterým nelze poskytnou půjčku? V tom případě jste tady správně! Rychlá půjčka Šikulka se nabízí i těm žadatelům, kteří mají nějaký ten záznam v registru dlužníků a nemají tak šanci získat půjčku jinde. Podmínky pro sjednání půjčky jsou jednoduché a zažádat o ni může prakticky kdokoli. Stačí pouze vyplnit formulář a peníze můžete mít ještě dnes.

<
Šikovná půjčka bez starostí
Chci si půjčit:
1,000 Kč
200,000 Kč

Půjčit si nebylo nikdy snazší

Zvládnete to každý, stačí jen 3 kroky

Rychlá půjčka vyplacena ihned nedělá rozdíly mezi žadateli. ✅

Pomoc od půjčky, která nedělá rozdíly

Jestliže potřebujete půjčit peníze, a nezáleží na tom, na co je potřebujete či chcete využít, nesnažte se žádat tam, kde hrozí odmítnutí. Mezi půjčkami figuruje i půjčka Šikulka, což je nebankovní půjčka bez registru. Ta jako jedna z mála nedělá mezi žadateli žádné rozdíly. Co to pro vás znamená? Že na schválení vaší žádosti a na následné vyplacení peněz máte úplně stejné šance, jako další žadatelé. Půjčka Šikulka se neohlíží na Solus ani na žádné jiné registry dlužníků. Žádosti o půjčku tak schvaluje na základě jiných údajů a faktorů, nikoli tedy s ohledem na to, zda máte z minulosti nějaký vroubek a vaše jméno tak figuruje v jednom z registrů. Nebankovní půjčka bez registru a bez Solusu je tak možnou variantou i pro vás.

Co je potřeba udělat?

Zaujala vás představa půjčky nebankovní bez registru pro každého? V tom případě vám teď určitě hlavou vrtá otázka, co je potřeba udělat proto, abyste získali peníze, které potřebujete. Budete mile překvapeni, že se nejedná o nic složitého. Vlastně stačí vyplnit online formulář a počkat si na výsledek. Formulář žádosti o rychlou půjčku naleznete na našich stránkách, kde budete vyzvání k vyplnění základních údajů. Pak pouze kliknete na tlačítko odeslat. Posléze bude vaše žádost zařazena do procesu schvalování.

Jak rychle můžete získat peníze?

Vzhledem k tomu, že rychlá půjčka neřeší to, zda je vaše jméno zapsáno v některém z registru dlužníků, nemusíte se obávat zdlouhavého procesu. Oproti jiným půjčkám tak může k pozitivnímu vyjádření vaší žádosti dojít ve velice krátkém čase. Pokud vás zajímá, za jak dlouho budete mít peníze k dispozici, určitě vás potěší skutečnost, že již za 15 minut od odeslání žádosti vám mohou být peníze vyplaceny. Možnosti pro vyplacení půjčených peněz jsou dvě: buď si necháte peníze zaslat na váš bankovní účet, nebo si je necháte vyplatit v hotovosti. Obě varianty vyplacení jsou u této nebankovní půjčky bez registru možné.

Kolik si můžete půjčit?

Rychlá nebankovní půjčka nabízí částku v rozmezí 1000 až 100 000 Kč. O kolik peněz zažádáte, záleží jen na vás. Při vyplňování formuláře žádosti proto můžete zadat jakoukoli částku spadající do tohoto rozmezí. Nutno zmínit, že půjčka Šikulka nezjišťuje, na co peníze potřebujete. Je tedy čistě na vašem uvážení, k čemu získané peníze využijete. Díky tomu je tato půjčka tak oblíbená, protože nabízí jednoduché podmínky pro každého žadatele.

Férová půjčka s jasně danými podmínkami

Šikulka je nebankovní rychlá půjčka s jasně danými podmínkami. Zakládá si na férovém jednání a individuálním přístupu ke každému žadateli. Od samého začátku, tedy ještě před schválením půjčky, přesně víte, na čem jste. Podmínky jsou stálé a neměnné po celou dobu trvání půjčky. Nemusíte se bát nečekaných poplatků, skrytých kliček ani písmenek pod čarou, které by pro vás mohly znamenat akorát tak komplikace a další vrásky na čele. Šikulka proto spadá mezi rychlé půjčky, které na žadatele nešijí žádné habaďůry a jednají čistě v jejich zájmu.


Reprezentativní příklad: Půjčka ve výši 20 000 Kč se splatností 60 měsíců: RPSN 13% ( RPSN = roční procentní sazba nákladů - procetuální údaj, který v sobě zahrnuje naprosto veškeré možné poplatky. Více info např. zde ) úroková sazba 12,26% p.a ( p.a. = Per annum - znamená "za rok" ), měsíční splátka 479 Kč, celkem zaplatíte 28 740 Kč. Maximální RPSN 13,85%. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 1.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 198 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.

V případě, že se ocitnete v prodlení se splácením jakékoliv Splátky nebo její části, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den, který následuje po dni, kdy se Zákazník ocitl v prodlení se splacením Splátky nebo její části, a to až do 30. dne trvajícího prodlení. Přesahuje-li doba Vašeho prodlení s úhradou Splátky nebo její části 30 dnů, ne však více než 60 dnů, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den následující po 30. dni do 60. dne trvajícího prodlení. Tyto informace mají pouze informativní charakter, výsledná skutečnost se řídí ustanovením § 122 odst. 2 věty první zákona o spotřebitelském úvěru.

Prověřeno zákazníky

Půjčka Šikulka má průměrné hodnocení 4.7/5.0

 • Změnila jsem zaměstnání a zde mi půjčili. Hodně mi to pomohlo v začátku a nyní jsem již půjčku splatila a jako dobrý klient si za lepších podmínek mohu vzít další.

  10 000 Kč
  Pavlína E. 26 let
 • Jako maminka na mateřské dovolené občas potřebuji vypůjčit menší částku. Půjčuji si tady opakovaně a vždy bez problému.

  2 000 Kč
  Martina O. 23 let
 • Vyplnil jsem žádost na 40.000 Kč a dokládal jenom OP a výpis z účtu. Trvalo to asi hodinu a půjčka byla schválena. Za tu rychlost opravdu děkuji.

  40 000 Kč
  Milan Č. 27 let
 • Chybělo mi na doplacení nájmu. Tady jsem získal první půjčku 5.000 Kč bez úroku. Děkuji za pomoc!

  5 000 Kč
  Lukáš V. 51 let

Co Vás nejčastěji zajímá?

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 200.000 Kč se splátkami od 350 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.
Reprezentativní příklad: Výše úvěru 10 000 Kč, roční úroková sazba 14,88 %, RPSN 15,94 %, celkem zaplatíte 10 806 Kč. Jednotlivé po sobě jdoucí měsíční splátky: 957 Kč, 947 Kč, 937 Kč, 926 Kč, 916 Kč, 906 Kč, 895 Kč, 885 Kč, 875 Kč, 864 Kč, 854 Kč a 844 Kč. Splátky a částka, kterou celkem zaplatíte, jsou matematicky zaokrouhleny. Uvedené hodnoty platí za předpokladu čerpání celé výše úvěru okamžitě, bezhotovostně, v plné výši, při výše uvedené úrokové sazbě a bez poplatku, při poskytnutí revolvingového úvěru na období jednoho roku a splacení ve 12 měsíčních splátkách se stejnou výší jistiny. Maximální výše RPSN nepřesáhne 31,73%. Reprezentativní příklad od našeho partnera, společnosti Home Credit a.s. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.
Důsledky nedodržení závazků. V případě prodlení nebo jiného neplnění povinností z úvěrové smlouvy je oprávnění po vás požadovat smluvní pokuty a jiné sankce vyplývající z úvěrových smluv a úvěrových podmínek jednotlivých poskytovatelů.