Rychlá půjčka bez registru nedělá rozdíly mezi žadateli.

Máte záznam v registru dlužníků? Stali jste se v očích banky nespolehlivými žadateli, kterým nelze poskytnou finanční úvěr? V tom případě jste tady správně! Naše rychlá půjčka bez registru Šikulka neprověřuje registry dlužníků a nepídí se po tom, zda máte záznam v Solusu nebo v některém z jiných registrů. Podmínky pro sjednání půjčky jsou jednoduché a zažádat o ni může prakticky kdokoli. Stačí pouze vyplnit formulář a peníze můžete mít ještě dnes.

Šikovná půjčka bez starostí
Chci si půjčit:
1,000 Kč
100,000 Kč

Půjčit si nebylo nikdy snazší

Zvládnete to každý, stačí jen 3 kroky

Rychlá půjčka bez registru nedělá rozdíly mezi žadateli.

Pomoc od půjčky, která nedělá rozdíly

Jestliže potřebujete půjčit peníze, a nezáleží na tom, na co je potřebujete či chcete využít, nesnažte se žádat tam, kde hrozí odmítnutí. Mezi půjčkami figuruje i půjčka Šikulka, což je nebankovní půjčka bez registru. Ta jako jedna z mála nedělá mezi žadateli žádné rozdíly. Co to pro vás znamená? Že na schválení vaší žádosti a na následné vyplacení peněz máte úplně stejné šance, jako další žadatelé. Půjčka Šikulka se neohlíží na Solus ani na žádné jiné registry dlužníků. Žádosti o půjčku tak schvaluje na základě jiných údajů a faktorů, nikoli tedy s ohledem na to, zda máte z minulosti nějaký vroubek a vaše jméno tak figuruje v jednom z registrů. Nebankovní půjčka bez registru a bez Solusu je tak možnou variantou i pro vás.

Co je potřeba udělat?

Zaujala vás představa půjčky nebankovní bez registru pro každého? V tom případě vám teď určitě hlavou vrtá otázka, co je potřeba udělat proto, abyste získali peníze, které potřebujete. Budete mile překvapeni, že se nejedná o nic složitého. Vlastně stačí vyplnit online formulář a počkat si na výsledek.  Formulář žádosti naleznete na stránkách nebankovní půjčky bez nahlížení do registru Šikulka, kde budete vyzvání k vyplnění základních údajů. Pak pouze kliknete na tlačítko odeslat. Posléze bude vaše žádost zařazena do procesu schvalování.

Jak rychle můžete získat peníze?

Vzhledem k tomu, že nebankovní půjčka bez náhledu do registru Šikulka nepátrá po tom, zda je vaše jméno zapsáno v některém z registru dlužníků, nemusíte se obávat zdlouhavého procesu. Oproti jiným půjčkám tak může k pozitivnímu vyjádření vaší žádosti dojít ve velice krátkém čase. Pokud vás zajímá, za jak dlouho budete mít peníze k dispozici, určitě vás potěší skutečnost, že již za 15 minut od odeslání žádosti vám mohou být peníze vyplaceny. Možnosti pro vyplacení půjčených peněz jsou dvě: buď si necháte peníze zaslat na váš bankovní účet, nebo si je necháte vyplatit v hotovosti. Obě varianty vyplacení jsou u této nebankovní půjčky bez registru možné.

Kolik si můžete půjčit?

Rychlá nebankovní půjčka bez registru nabízí částku v rozmezí 1000 až 100 000 Kč. O kolik peněz zažádáte, záleží jen na vás. Při vyplňování formuláře žádosti proto můžete zadat jakoukoli částku spadající do tohoto rozmezí. Nutno zmínit, že půjčka Šikulka nezjišťuje, na co peníze potřebujete. Je tedy čistě na vašem uvážení, k čemu získané peníze využijete. Díky tomu je tato půjčka nebankovní bez registru tak oblíbená, protože nabízí jednoduché podmínky pro každého žadatele.

Férová půjčka s jasně danými podmínkami

Šikulka je nebankovní úvěr bez registru s jasně danými podmínkami. Zakládá si na férovém jednání a individuálním přístupu ke každému žadateli. Od samého začátku, tedy ještě před schválením půjčky, přesně víte, na čem jste. Podmínky jsou stálé a neměnné po celou dobu trvání půjčky. Nemusíte se bát nečekaných poplatků, skrytých kliček ani písmenek pod čarou, které by pro vás mohly znamenat akorát tak komplikace a další vrásky na čele. Šikulka proto spadá mezi nebankovní úvěry bez registru, které na žadatele nešijí žádné habaďůry a jednají čistě v jejich zájmu.

Prověřeno zákazníky

Půjčka Šikulka má průměrné hodnocení 4.7/5.0

 • Změnila jsem zaměstnání a zde mi půjčili. Hodně mi to pomohlo v začátku a nyní jsem již půjčku splatila a jako dobrý klient si za lepších podmínek mohu vzít další.

  10 000 Kč
  Pavlína E. 26 let
 • Jako maminka na mateřské dovolené občas potřebuji vypůjčit menší částku. Půjčuji si tady opakovaně a vždy bez problému.

  2 000 Kč
  Martina O. 23 let
 • Moc mi pomohla možnost si odložit 4 splátky, když jsem přišel o práci. Děkuji vám a tuto půjčku doporučuji i pro jasné podmínky.

  40 000 Kč
  Karel P. 31 let
 • V bance mi odmítli půjčit zrovna když jsem peníze nutně potřebovala. Tady mi vše vyřídili rychle a bez zbytečných průtahů jsem peníze obdržela i s dobrým úrokem.

  60 000 Kč
  Marta D. 49 let

Co Vás nejčastěji zajímá?