Půjčka do výplaty vám pomůže vytrhnout trn z paty.

Nevyšli jste s penězi? Do výplaty daleko a na účtu či v peněžence pár posledních drobných? Nevíte, jak přečkáte následující dny a potřebujete pomoc? Rychlá půjčka do výplaty je tady pro vás! Nezáleží na tom, na co peníze potřebujete. S naší půjčkou můžete vyřešit nečekané výdaje, poplatit hořící resty nebo zkrátka jen přežít do další výplaty. Jediné, co musíte udělat, je vyplnit online formulář s žádostí a počkat na výsledek, o kterém budete informování do několika málo minut. Půjčka Šikulka vám pomůže překonat těžké chvíle a předejít ještě větším problémům. Pro získání půjčky vyplňte jednoduchý formulář žádosti.

Šikovná půjčka bez starostí
Chci si půjčit:
1,000 Kč
100,000 Kč

Půjčit si nebylo nikdy snazší

Zvládnete to každý, stačí jen 3 kroky

Půjčka do výplaty vám pomůže vytrhnout trn z paty.

Stále oblíbenější finanční pomoc

Nebankovní půjčky před výplatou jsou v posledních letech stále oblíbenější. Ne všichni si totiž dokážou z příjmu odkládat část peněz a mnohé rodiny tak žijí doslova od výplaty k výplatě. Následně stačí i jeden malý zádrhel v podobě nečekaného výdaje a finanční trhlina je rázem na světě. Nemáte-li po ruce rezervu v podobě odložených financí pro nečekané události, může být i pro vás nebankovní půjčka do výplaty šikovným řešením, jak přečkat do dalšího příjmu a překonat nastalou finanční krizi.

Jak to funguje?

Dostali jste se do finančních problémů a potřebujete pomoc? Pohráváte si s otázkou, jak to vlastně u nebankovní půjčky do výplaty funguje? Co je potřeba udělat pro získání peněz? Možná se budete divit, ale u půjčky Šikulka je vše velice jednoduché. Chcete-li zažádat o půjčku, stačí vyplnit online formulář, který najdete na našich stránkách. Ve formuláři na vás čeká několik údajů potřebných k férovému posouzení vaší žádosti a jejich vyplnění vás nebude stát více jak 5 minut vašeho času. Po jejich vyplnění stačí kliknout na tlačítko odeslat. Ihned po odeslání vaší žádosti o půjčku budete zařazeni do schvalovacího procesu. Ten trvá jen několik málo minut.

Jak vám budou peníze proplaceny?

V případě, že bude vaše žádost posouzena pozitivně a následně tedy schválena, můžete si vybrat ze dvou možností pro vyplacení peněz. Buď můžete získat peníze do výplaty ihned na účet, nebo si můžete nechat peníze vyplatit hotově. Obě možnosti půjčka Šikulka poskytuje a záleží tedy pouze na vás, pro kterou z nich se rozhodnete. Vybírat můžete na základě toho, co je pro vás pohodlnější. Vyplacení obratem zajišťuje, že peníze můžete mít k dispozici ve velmi krátkém čase - například již do 15 minut od chvíle, kdy odešlete vyplněnou žádost.

Půjčka je určena pro každého

Možná si teď říkáte, jaké podmínky na žadatele klade nebankovní půjčka před výplatou Šikulka a zda vůbec budete schopni tyto náležitosti potřebné ke schválení žádosti splnit. Půjčka je určena pro každého žadatele staršího 18. let, který má trvalý pobyt na území České republiky. Proces schvalování probíhá bez nahlížení do registru, takže šanci mají i žadatelé, jejichž jméno figuruje v Solusu nebo v některém z dalších registrů dlužníků. Nezáleží tedy na tom, zda je žadatel student, důchodce nebo maminka na mateřské dovolené - všichni mají stejné šance a posuzování žádostí je zcela individuální.

Výhody, které vás potěší

Krátkodobá půjčka před výplatou Šikulka nabízí svým klientům hned několik výhod. V první řadě je to určitě skutečnost, že se jedná o půjčku zcela bez poplatku. To znamená, že za její vyřízení nic neplatíte a to ani předtím a ani potom. Nečekejte proto žádné sankce za vyřízení, sjednání nebo dokonce poskytnutí půjčky. Za další výhodu lze považovat fakt, že nenahlíží do registru a nabízí tak stejné šance všem žadatelům. Šikulka je půjčka do výplaty bez 1 Kč, takže nebudete vyzváni k zaslání poplatku sloužícímu k ověření vašeho bankovního účtu. Třešničkou je příjemná informace, že je první půjčka zdarmaa vy za ni vůbec nic neplatíte.

Prověřeno zákazníky

Půjčka Šikulka má průměrné hodnocení 4.7/5.0

 • Využil jsem této půjčky k nákupu nového televizoru a mohu ji doporučit. Splátky mě nezatěžují a půjčku mohu kdykoliv zdarma splatit.

  20 000 Kč
  Jindřich V. 42 let
 • Vždy když potřebuji rychle půjčit se obracím na vás, protože máte jasné a férové podmínky. A při minulém splacení půjčky jste mi vrátily jako bonus 5 splátek, takže já mám jasno a budu si půjčovat jedině u vás.

  10 000 Kč
  Adéla S. 38 let
 • V bance mi odmítli půjčit zrovna když jsem peníze nutně potřebovala. Tady mi vše vyřídili rychle a bez zbytečných průtahů jsem peníze obdržela i s dobrým úrokem.

  60 000 Kč
  Marta D. 49 let
 • Chybělo mi na doplacení nájmu. Tady jsem získal první půjčku 5.000 Kč bez úroku. Děkuji za pomoc!

  5 000 Kč
  Lukáš V. 51 let

Co Vás nejčastěji zajímá?