Krátkodobá půjčka ihned ✅

I potřeby peněz bývají odlišné. Někdo potřebuje podepřít dlouhodobě, jinému výrazně pomůže třeba jen pár tisícikorun, pokud je může získat hned. Jednoduše vyplníte náš formulář žádosti o půjčku a většinou už do minuty máte odpověď, zda vám vyhovíme.

Šikovná půjčka bez starostí
Chci si půjčit:
1,000 Kč
100,000 Kč

Půjčit si nebylo nikdy snazší

Zvládnete to každý, stačí jen 3 kroky

Krátkodobá půjčka ihned ✅

Krátkodobá půjčka na účet ihned

Právě pro tyto případy je ideálním řešením krátkodobá půjčka na účet. Pár tisíc lze získat v podstatě ihned a vyřídit ji můžete pohodlně, bez obcházení kanceláří, bez čekání, bez vystavování se nepřízni počasí. Z domu, ze zaměstnání, odkudkoliv, kde se dokážete připojit na internet.

 

Výhody krátkodobé půjčky ihned

Nikomu asi není příjemné obcházet s prosíkem finanční instituce, vysvětlovat proč a nač, pokorně čekat, jak bude s jeho žádostí naloženo, být v roli žadatele-prosebníka milý a příjemný třeba i na špatně naložené úředníky. Tyto nepříjemnosti u krátkodobé půjčky kompletně odpadají. Jednoduše vyplníte náš formulář žádosti o půjčku a většinou už do minuty máte odpověď, zda vám vyhovíme. Případně vám dáme ještě lepší nabídku. Online přístup vše urychlí a zjednoduší. Jak dlouho by vám trvalo, než byste objeli tři, čtyři poskytovatele půjček, z nichž každý sídlí v jiné čtvrti, na jiném konci města? Online vše vyřídíte v řádu minut.

 

Není lepší půjčka na delší dobu?

Mnozí se pozastavují nad popularitou krátkodobých půjček, zdá se jim, že tyto poměrně drahé produkty z nabídky nebankovních společností nejsou v ničem výhodné, naopak, že nutnost zaplatit v řádu týdnů mnohdy celou částku najednou je jen a pouze stresující. Může a nemusí to tak být. Jestliže jste si vědomi toho, že v blízké době získáte vyšší finanční obnos, dostanete prémie, doběhne vám stavební spoření – bylo by naopak poměrně zbytečně stresující vléci s sebou zátěž splátek po řadu měsíců. Naopak krátkodobá půjčka na účet ihned vše k vaší spokojenosti okamžitě vyřeší. A nejjednodušším způsobem, jak ji získat, je právě online žádost. Nabídka je široká, nebojte se ji využít.

Prověřeno zákazníky

Půjčka Šikulka má průměrné hodnocení 4.7/5.0

 • Chybělo mi na doplacení nájmu. Tady jsem získal první půjčku 5.000 Kč bez úroku. Děkuji za pomoc!

  5 000 Kč
  Lukáš V. 51 let
 • Vyplnil jsem žádost na 40.000 Kč a dokládal jenom OP a výpis z účtu. Trvalo to asi hodinu a půjčka byla schválena. Za tu rychlost opravdu děkuji.

  40 000 Kč
  Milan Č. 27 let
 • Vždy když potřebuji rychle půjčit se obracím na vás, protože máte jasné a férové podmínky. A při minulém splacení půjčky jste mi vrátily jako bonus 5 splátek, takže já mám jasno a budu si půjčovat jedině u vás.

  10 000 Kč
  Adéla S. 38 let
 • V bance mi odmítli půjčit zrovna když jsem peníze nutně potřebovala. Tady mi vše vyřídili rychle a bez zbytečných průtahů jsem peníze obdržela i s dobrým úrokem.

  60 000 Kč
  Marta D. 49 let

Co Vás nejčastěji zajímá?

Reprezentativní příklad: Půjčka ve výši 20 000 Kč se splatností 60 měsíců: RPSN 13% ( RPSN = roční procentní sazba nákladů - procetuální údaj, který v sobě zahrnuje naprosto veškeré možné poplatky. Více info např. zde ) úroková sazba 12,26% p.a ( p.a. = Per annum - znamená "za rok" ), měsíční splátka 479 Kč, celkem zaplatíte 28 740 Kč. Maximální RPSN 13,85%. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.
Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 1.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 198 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.
V případě, že se ocitnete v prodlení se splácením jakékoliv Splátky nebo její části, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den, který následuje po dni, kdy se Zákazník ocitl v prodlení se splacením Splátky nebo její části, a to až do 30. dne trvajícího prodlení. Přesahuje-li doba Vašeho prodlení s úhradou Splátky nebo její části 30 dnů, ne však více než 60 dnů, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den následující po 30. dni do 60. dne trvajícího prodlení. Tyto informace mají pouze informativní charakter, výsledná skutečnost se řídí ustanovením § 122 odst. 2 věty první zákona o spotřebitelském úvěru.