Krátkodobá půjčka ihned ✅

I potřeby peněz bývají odlišné. Někdo potřebuje podepřít dlouhodobě, jinému výrazně pomůže třeba jen pár tisícikorun, pokud je může získat hned. Jednoduše vyplníte náš formulář žádosti o půjčku a většinou už do minuty máte odpověď, zda vám vyhovíme.

<
Šikovná půjčka bez starostí
Chci si půjčit:
1,000 Kč
200,000 Kč

Půjčit si nebylo nikdy snazší

Zvládnete to každý, stačí jen 3 kroky

Krátkodobá půjčka ihned ✅

Krátkodobá půjčka na účet ihned

Právě pro tyto případy je ideálním řešením krátkodobá půjčka na účet. Pár tisíc lze získat v podstatě ihned a vyřídit ji můžete pohodlně, bez obcházení kanceláří, bez čekání, bez vystavování se nepřízni počasí. Z domu, ze zaměstnání, odkudkoliv, kde se dokážete připojit na internet.

Výhody krátkodobé půjčky ihned

Nikomu asi není příjemné obcházet s prosíkem finanční instituce, vysvětlovat proč a nač, pokorně čekat, jak bude s jeho žádostí naloženo, být v roli žadatele-prosebníka milý a příjemný třeba i na špatně naložené úředníky. Tyto nepříjemnosti u krátkodobé půjčky kompletně odpadají. Jednoduše vyplníte náš formulář žádosti o půjčku a většinou už do minuty máte odpověď, zda vám vyhovíme. Případně vám dáme ještě lepší nabídku. Online přístup vše urychlí a zjednoduší. Jak dlouho by vám trvalo, než byste objeli tři, čtyři poskytovatele půjček, z nichž každý sídlí v jiné čtvrti, na jiném konci města? Online vše vyřídíte v řádu minut.

Není lepší půjčka na delší dobu?

Mnozí se pozastavují nad popularitou krátkodobých půjček, zdá se jim, že tyto poměrně drahé produkty z nabídky nebankovních společností nejsou v ničem výhodné, naopak, že nutnost zaplatit v řádu týdnů mnohdy celou částku najednou je jen a pouze stresující. Může a nemusí to tak být. Jestliže jste si vědomi toho, že v blízké době získáte vyšší finanční obnos, dostanete prémie, doběhne vám stavební spoření – bylo by naopak poměrně zbytečně stresující vléci s sebou zátěž splátek po řadu měsíců. Naopak krátkodobá půjčka na účet ihned vše k vaší spokojenosti okamžitě vyřeší. A nejjednodušším způsobem, jak ji získat, je právě online žádost. Nabídka je široká, nebojte se ji využít.

Prověřeno zákazníky

Půjčka Šikulka má průměrné hodnocení 4.7/5.0

 • Vždy když potřebuji rychle půjčit se obracím na vás, protože máte jasné a férové podmínky. A při minulém splacení půjčky jste mi vrátily jako bonus 5 splátek, takže já mám jasno a budu si půjčovat jedině u vás.

  10 000 Kč
  Adéla S. 38 let
 • V bance mi odmítli půjčit zrovna když jsem peníze nutně potřebovala. Tady mi vše vyřídili rychle a bez zbytečných průtahů jsem peníze obdržela i s dobrým úrokem.

  60 000 Kč
  Marta D. 49 let
 • Využil jsem této půjčky k nákupu nového televizoru a mohu ji doporučit. Splátky mě nezatěžují a půjčku mohu kdykoliv zdarma splatit.

  20 000 Kč
  Jindřich V. 42 let
 • Vyplnil jsem žádost na 40.000 Kč a dokládal jenom OP a výpis z účtu. Trvalo to asi hodinu a půjčka byla schválena. Za tu rychlost opravdu děkuji.

  40 000 Kč
  Milan Č. 27 let

Co Vás nejčastěji zajímá?

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 200.000 Kč se splátkami od 350 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.
Reprezentativní příklad: Výše úvěru 10 000 Kč, roční úroková sazba 14,88 %, RPSN 15,94 %, celkem zaplatíte 10 806 Kč. Jednotlivé po sobě jdoucí měsíční splátky: 957 Kč, 947 Kč, 937 Kč, 926 Kč, 916 Kč, 906 Kč, 895 Kč, 885 Kč, 875 Kč, 864 Kč, 854 Kč a 844 Kč. Splátky a částka, kterou celkem zaplatíte, jsou matematicky zaokrouhleny. Uvedené hodnoty platí za předpokladu čerpání celé výše úvěru okamžitě, bezhotovostně, v plné výši, při výše uvedené úrokové sazbě a bez poplatku, při poskytnutí revolvingového úvěru na období jednoho roku a splacení ve 12 měsíčních splátkách se stejnou výší jistiny. Maximální výše RPSN nepřesáhne 31,73%. Reprezentativní příklad od našeho partnera, společnosti Home Credit a.s. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.
Důsledky nedodržení závazků. V případě prodlení nebo jiného neplnění povinností z úvěrové smlouvy je oprávnění po vás požadovat smluvní pokuty a jiné sankce vyplývající z úvěrových smluv a úvěrových podmínek jednotlivých poskytovatelů.