Finance

Půjčky bez registrů a poplatků – výhody

Půjčky bez registrů a poplatků – výhody

Publikováno: 7.1.2020 | Finance

Tak jako se vším, i v této oblasti se najdou jednoznačná pozitiva a pro jejich vyvážení určitá negativa. Jak se říká „každá mince má dvě strany“ a platí to i pro půjčky bez registrů a poplatků.

Celý článek
Pro koho se hodí nebankovní půjčky bez registru

Pro koho se hodí nebankovní půjčky bez registru

Publikováno: 3.1.2020 | Finance

Poskytovatelé nebankovních půjček se v žádném případě nezaměřují jen čistě na skupinu lidí vedených jako dlužníci. Nebankovní půjčky bez registru mohou využít všichni bez rozdílu. Tedy jak pracující zaměstnaní lidé, tak lidé pobírající starobní nebo invalidní důchod, stejně jako osoby samostatně výdělečně činné nebo ženy na mateřské dovolené. Je tedy možné si vzít nebankovní půjčky bez registru, ať už se řadíte k jakékoli skupině.

Celý článek
Nebankovní půjčky – co byste o nich měli vědět

Nebankovní půjčky – co byste o nich měli vědět

Publikováno: 30.12.2019 | Finance

Neexistuje osoba, která by o existenci nebankovních půjček ještě neslyšela. V podstatě se dá říci, že veřejnost je v pohledu na ně rozdělena do dvou táborů Jedni křičí: „Ani náhodou, podvodníci!“, druzí jásají nad snadnou možností, jak si vypůjčit, když jim obrazně řečeno teče do bot. Pravda není, jak už to tak často bývá, ani na jedné straně.

Celý článek
Vyřídit půjčku
Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 200.000 Kč se splátkami od 350 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.
Reprezentativní příklad: Výše úvěru 10 000 Kč, roční úroková sazba 14,88 %, RPSN 15,94 %, celkem zaplatíte 10 806 Kč. Jednotlivé po sobě jdoucí měsíční splátky: 957 Kč, 947 Kč, 937 Kč, 926 Kč, 916 Kč, 906 Kč, 895 Kč, 885 Kč, 875 Kč, 864 Kč, 854 Kč a 844 Kč. Splátky a částka, kterou celkem zaplatíte, jsou matematicky zaokrouhleny. Uvedené hodnoty platí za předpokladu čerpání celé výše úvěru okamžitě, bezhotovostně, v plné výši, při výše uvedené úrokové sazbě a bez poplatku, při poskytnutí revolvingového úvěru na období jednoho roku a splacení ve 12 měsíčních splátkách se stejnou výší jistiny. Maximální výše RPSN nepřesáhne 31,73%. Reprezentativní příklad od našeho partnera, společnosti Home Credit a.s. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.
Důsledky nedodržení závazků. V případě prodlení nebo jiného neplnění povinností z úvěrové smlouvy je oprávnění po vás požadovat smluvní pokuty a jiné sankce vyplývající z úvěrových smluv a úvěrových podmínek jednotlivých poskytovatelů.